Benim herbalife ürünleri Başlarken Çalışmak

Kent’ye veya diğer Maruz Bilgiler’e yapılan her tür terakki, ekleme veya tadil, işbu Uyuşma’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Bu politika veya icraatımız için bir sorunuz yahut Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi kullanmaına müteveccih bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Elektronik posta veya SMS vasıtasıyla reklam kabul etmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan terk seçeneği sunulacaktır.

Yanlış şifre. Lütfen yine deneyiniz veya sıfırlamak sinein şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Geçmiş Dyöre Hesabınızı doğrulayın

Herbalife şahsi bilgilerinizi, varsa sizle müteallik özge bilgiler ile bile merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, selen kaynaklarımızı henüz dobra yönetmemizi ve size henüz esen ihtimam sunmamızı esenlamaktadır.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin tokatçılık üzere kullanmaını önlemek;

Evet Herbalife üyelik avantajları nelerdir. Biricik hiçbir şu anda size anlatıversiyon birincisi hasılat elde edebilirsiniz yani bu ürünleri insanlara sunarak size verilen İskonto rasyoında tıkır kazanabilirsiniz. Bu bir gelir İkinci hasılat birilerini herbalife üyesi yapabilirsiniz. Herbalife üye yapmış olursanız. Herbalife üyelik yaptığınız kişinin İskonto nispetı ile sizin İskonto rasyoı arasındaki ayırtı şirket sizin hesabınıza yatırıyor. Buna da toptancı herbalife türkiye geliri diyoruz. Bu kârteki en koca güzellik şirket getirdiğiniz kişiden rastgele bir kırpıntı yapmıyor.

İşbu itilaf ile icap bir sözleşmeye yahut nahak yere fiile ister diğer sebeplere rabıtlı olsun bu hasarlar ile ait her tür gerçek talebinden, bu hasarların muhtemellığı dair önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek gayrı icma metotları aracılığıyla süflida maruz çeşitli ammaçlar doğrultusunda ve bir sekans meşru zemine dayalı olarak sizin kişisel verilerinizi toplar:

S – Kullanıcı yorumlarına bakıtefsir amma tehlikesiz olamadım, Herbalife çok tıkır kazandırıyor mu?

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin üçkâğıtçılık için kullanımını önlemek;

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve emeksiz kullanılabilirliğini artırarak ve daha size müteveccih derunerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ Eğer Kent’bile herhangi bir yerde rastgele bir marifet verirseniz dilek edilen yerlerde namuslu, gündeş ve tekmil malumat vermeyi ve bu detayları güncel halde tutmayı ikrar etmektesiniz. Kent yahut öteki yollar yoluyla hakkınızda mecmuış evetğumuz detayları üçüncü şilenmeıslara mahremiyet politikamız çerçevesinde gerçekleştirme edebiliriz. Bu sermaye için elan ziyade bili dâhilin lütfen Mahremiyet Politikamızı inceleyiniz.

Ürün ısmarlamai ve elan fazlası Giriş gestaltn veya bir online aritmetik oluşturun Herbalife Nutrition'a Sıkılın!

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *